Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 446

Řadit podle:
Prodej bytu 3+kk 106 m², Brno
Prodej bytu 3+kk 106 m², Brno
Prodej bytu 3+kk 106 m², Brno

Prodej bytu 3+kk 106 m², Brno

12 265 000 Kč (115 708 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 106 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno

8 094 000 Kč (110 877 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 73 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno

8 720 000 Kč (117 838 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 74 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno

7 305 000 Kč (119 754 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno

7 305 000 Kč (119 754 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno

7 784 000 Kč (127 607 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 61 m²
Prodej bytu 2+kk 143 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 143 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 143 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 143 m², Brno

9 286 000 Kč (64 937 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 143 m²
Prodej bytu 2+kk 162 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 162 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 162 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 162 m², Brno - Žebětín

8 375 000 Kč (51 698 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 162 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

7 300 000 Kč (108 955 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

7 310 000 Kč (109 104 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²

  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt