Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 446

Řadit podle:
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Husovice
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Husovice
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Husovice

Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Husovice

5 042 000 Kč (168 067 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 30 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice

Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice

14 900 000 Kč (42 571 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 350 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí

Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí

2 399 000 Kč (4 798 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 500 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno

Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno

12 080 000 Kč (110 826 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 109 m²
Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno

9 222 000 Kč (67 809 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 136 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m², Brno
Prodej bytu 3+kk 108 m², Brno
Prodej bytu 3+kk 108 m², Brno

Prodej bytu 3+kk 108 m², Brno

11 174 000 Kč (103 463 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 108 m²
Prodej bytu 4+kk 287 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 287 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 287 m², Brno

Prodej bytu 4+kk 287 m², Brno

16 564 000 Kč (57 714 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 287 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno

7 784 000 Kč (139 000 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 56 m²
Prodej bytu 4+kk 292 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 292 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 292 m², Brno

Prodej bytu 4+kk 292 m², Brno

16 564 000 Kč (56 726 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 292 m²
Prodej bytu 4+kk 192 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 192 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 192 m², Brno

Prodej bytu 4+kk 192 m², Brno

15 393 000 Kč (80 172 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 192 m²

  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt