Počet inzerátů
449
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 391 m², Veselí nad Moravou
12 990 000 Kč
(33 223 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
391 m²
Prodej obchodního prostoru 147 m², Brno
12 928 099 Kč
(87 946 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
147 m²
Prodej obchodního prostoru 129 m², Brno
10 054 486 Kč
(77 942 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
129 m²
Prodej obchodního prostoru 470 m², Šatov
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
470 m²
Prodej výrobního prostoru 6 100 m², Brno
dohodou
Typ
výroba
Plocha
6 100 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 430 000 Kč
(110 896 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
7 320 000 Kč
(107 647 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
68 m²
Prodej obchodního prostoru 3 212 m², Práče
45 000 000 Kč
(14 010 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
3 212 m²
Prodej bytu 3+kk 113 m², Brno
16 791 630 Kč
(148 599 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
113 m²
Prodej obchodního prostoru 300 m², Znojmo
8 400 000 Kč
(28 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
300 m²
29
30
31
32
33