Počet inzerátů
447
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 118 m², Brno-Ivanovice
13 900 000 Kč
(117 797 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
118 m²
Prodej rodinného domu 118 m², Brno-Ivanovice
13 900 000 Kč
(117 797 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
118 m²
Prodej apartmánu 72 m², Hlohovec
6 500 000 Kč
(90 278 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
72 m²
Prodej výrobního prostoru 597 m², Boskovice
8 950 000 Kč
(14 992 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
597 m²
Prodej kanceláře 300 m², Brno - Zábrdovice
1 Kč
(0 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
300 m²
Prodej kanceláře 50 m², Brno - Zábrdovice
1 Kč
(0 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
50 m²
Prodej obchodního prostoru 300 m², Brno - Zábrdovice
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
300 m²
Prodej obchodního prostoru 50 m², Brno - Zábrdovice
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
50 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m², Brno - Obřany
17 990 000 Kč
(166 574 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
108 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 144 m², Hlohovec
12 800 000 Kč
(88 889 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
144 m²
27
28
29
30
31