Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 444

Řadit podle:
Prodej nemovitosti pro ubytování 90 m², Bořetice
Prodej nemovitosti pro ubytování 90 m², Bořetice
Prodej nemovitosti pro ubytování 90 m², Bořetice

Prodej nemovitosti pro ubytování 90 m², Bořetice

5 992 000 Kč (66 578 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 90 m²
Prodej výrobního prostoru 379 m², Brno - Slatina
Prodej výrobního prostoru 379 m², Brno - Slatina
Prodej výrobního prostoru 379 m², Brno - Slatina

Prodej výrobního prostoru 379 m², Brno - Slatina

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 379 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

7 430 000 Kč (110 896 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

7 310 000 Kč (109 104 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

7 550 000 Kč (111 029 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 68 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín

9 750 000 Kč (114 706 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 85 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

7 300 000 Kč (108 955 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín

rezervováno
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 85 m²
Prodej bytu 1+kk 85 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 1+kk 85 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 1+kk 85 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 1+kk 85 m², Brno - Žebětín

rezervováno
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 85 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 94 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 94 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 94 m², Brno - Žebětín

rezervováno
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 94 m²

  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt