Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 444

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 46 m², Boskovice
Prodej bytu 2+kk 46 m², Boskovice
Prodej bytu 2+kk 46 m², Boskovice

Prodej bytu 2+kk 46 m², Boskovice

5 239 000 Kč (113 891 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

7 300 000 Kč (108 955 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

7 430 000 Kč (110 896 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

7 430 000 Kč (110 896 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej komerční nemovitosti 263 m², Klobouky u Brna
Prodej komerční nemovitosti 263 m², Klobouky u Brna
Prodej komerční nemovitosti 263 m², Klobouky u Brna

Prodej komerční nemovitosti 263 m², Klobouky u Brna

info v RK
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 263 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 490 m², Dolní Dunajovice
Prodej nemovitosti pro ubytování 490 m², Dolní Dunajovice
Prodej nemovitosti pro ubytování 490 m², Dolní Dunajovice

Prodej nemovitosti pro ubytování 490 m², Dolní Dunajovice

info v RK
  • Typ ubytování
  • Plocha 490 m²
Prodej restaurace 632 m², Ratíškovice
Prodej restaurace 632 m², Ratíškovice
Prodej restaurace 632 m², Ratíškovice

Prodej restaurace 632 m², Ratíškovice

12 999 000 Kč (20 568 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 632 m²
Prodej restaurace 400 m², Rakvice
Prodej restaurace 400 m², Rakvice
Prodej restaurace 400 m², Rakvice

Prodej restaurace 400 m², Rakvice

5 999 000 Kč (14 998 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 400 m²
Prodej apartmánu 205 m², Perná
Prodej apartmánu 205 m², Perná
Prodej apartmánu 205 m², Perná

Prodej apartmánu 205 m², Perná

info v RK
  • Typ apartmány
  • Plocha 205 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 205 m², Perná
Prodej nemovitosti pro ubytování 205 m², Perná
Prodej nemovitosti pro ubytování 205 m², Perná

Prodej nemovitosti pro ubytování 205 m², Perná

info v RK
  • Typ ubytování
  • Plocha 205 m²

  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt