Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 445

Řadit podle:
Prodej činžovního domu 1 140 m², Staré Brno
Prodej činžovního domu 1 140 m², Staré Brno
Prodej činžovního domu 1 140 m², Staré Brno

Prodej činžovního domu 1 140 m², Staré Brno

80 000 000 Kč (70 175 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 1 140 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 1+kk 39 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 1+kk 39 m², Brno - Zábrdovice

Prodej bytu 1+kk 39 m², Brno - Zábrdovice

5 339 277 Kč (136 905 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 39 m²
Prodej komerční nemovitosti 41 m², Lipůvka
Prodej komerční nemovitosti 41 m², Lipůvka
Prodej komerční nemovitosti 41 m², Lipůvka

Prodej komerční nemovitosti 41 m², Lipůvka

3 930 000 Kč (95 854 Kč za m²)
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 41 m²
Prodej restaurace 2 000 m², Hodonín
Prodej restaurace 2 000 m², Hodonín
Prodej restaurace 2 000 m², Hodonín

Prodej restaurace 2 000 m², Hodonín

30 000 000 Kč (15 000 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 2 000 m²
Prodej bytu 2+kk 159 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 159 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 159 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 159 m², Brno - Žebětín

rezervováno
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 159 m²
Prodej rodinného domu 532 m², Rozdrojovice
Prodej rodinného domu 532 m², Rozdrojovice
Prodej rodinného domu 532 m², Rozdrojovice

Prodej rodinného domu 532 m², Rozdrojovice

info v RK
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 532 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m², Boskovice
Prodej bytu 3+kk 73 m², Boskovice
Prodej bytu 3+kk 73 m², Boskovice

Prodej bytu 3+kk 73 m², Boskovice

8 070 505 Kč (110 555 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 73 m²
Prodej kanceláře 379 m², Brno - Slatina
Prodej kanceláře 379 m², Brno - Slatina
Prodej kanceláře 379 m², Brno - Slatina

Prodej kanceláře 379 m², Brno - Slatina

info v RK
  • Typ kanceláře
  • Plocha 379 m²
Prodej obchodního prostoru 400 m², Vavřinec - Veselice na Moravě

dohodou
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 400 m²
Prodej skladu 235 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej skladu 235 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej skladu 235 m², Brno - Horní Heršpice

Prodej skladu 235 m², Brno - Horní Heršpice

rezervováno
  • Typ sklady
  • Plocha 235 m²

  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt