Počet inzerátů
445
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 53 m², Brno - Zábrdovice
7 135 000 Kč
(134 623 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 1+kk 50 m², Brno
6 990 000 Kč
(139 800 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
50 m²
Prodej obchodního prostoru 702 m², Hodonín
17 927 990 Kč
(25 538 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
702 m²
Prodej obchodního prostoru 104 m², Brno - Tuřany
15 290 000 Kč
(147 019 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
104 m²
Prodej obchodního prostoru 373 m², Kuřim
rezervováno
Typ
obchodní prostory
Plocha
373 m²
Prodej kanceláře 111 m², Brno - Veveří
9 950 000 Kč
(89 640 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
111 m²
Prodej rodinného domu 208 m², Pasohlávky
14 900 000 Kč
(71 635 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
208 m²
Prodej obchodního prostoru 400 m², Brno - Židenice
30 490 000 Kč
(76 225 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
400 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 101 m², Valtice - Úvaly
6 590 000 Kč
(65 248 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
101 m²
Prodej činžovního domu 1 140 m², Staré Brno
80 000 000 Kč
(70 175 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 140 m²
19
20
21
22
23