Počet inzerátů
445
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 75 m², Tišnov
10 245 500 Kč
(136 607 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Brno - Zábrdovice
7 100 000 Kč
(151 064 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m², Brno - Zábrdovice
6 990 000 Kč
(110 952 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
63 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m², Brno - Zábrdovice
7 400 000 Kč
(125 424 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
59 m²
Prodej rodinného domu 163 m², Vohančice
18 395 300 Kč
(112 855 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
163 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 139 m², Bítov
4 990 000 Kč
(35 899 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
139 m²
Prodej obchodního prostoru 282 m², Ostrovačice
7 290 000 Kč
(25 851 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
282 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Rousínov - Kroužek
4 890 000 Kč
(90 556 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 50 m², Popice
6 900 000 Kč
(138 000 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
50 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m², Brno - Zábrdovice
5 720 000 Kč
(154 595 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
18
19
20
21
22