Počet inzerátů
447
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 523 m², Brno - Komín
67 000 000 Kč
(128 107 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
523 m²
Prodej činžovního domu 579 m², Brno-Líšeň
71 504 700 Kč
(123 497 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
579 m²
Prodej rodinného domu 175 m², Vohančice
15 434 120 Kč
(88 195 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
175 m²
Prodej rodinného domu 175 m², Vohančice
15 983 200 Kč
(91 333 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
175 m²
Prodej rodinného domu 175 m², Vohančice
16 451 200 Kč
(94 007 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
175 m²
Prodej rodinného domu 175 m², Vohančice
16 391 200 Kč
(93 664 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
175 m²
Prodej rodinného domu 163 m², Vohančice
18 929 300 Kč
(116 131 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
163 m²
Prodej rodinného domu 163 m², Vohančice
16 355 300 Kč
(100 339 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
163 m²
Prodej kanceláře 515 m², Brno - Husovice
28 000 000 Kč
(54 369 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
515 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Pasohlávky
5 990 000 Kč
(110 926 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
17
18
19
20
21