Počet inzerátů
447
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav
5 620 000 Kč
(90 645 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav
8 350 000 Kč
(91 758 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
91 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 176 m², Novosedly
13 786 500 Kč
(78 332 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
176 m²
Prodej komerční nemovitosti 80 m², Brno-Židenice
6 416 000 Kč
(80 200 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
80 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 270 m², Valtice - Úvaly
10 608 630 Kč
(39 291 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
270 m²
Prodej komerční nemovitosti 476 m², Březí
19 990 000 Kč
(41 996 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
476 m²
Prodej obchodního prostoru 245 m², Lhota Rapotina
4 490 000 Kč
(18 327 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
245 m²
Prodej výrobního prostoru 245 m², Lhota Rapotina
4 490 000 Kč
(18 327 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
245 m²
Prodej obchodního prostoru 61 m², Lipůvka
5 320 000 Kč
(87 213 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
61 m²
Prodej kanceláře 41 m², Lipůvka
3 930 000 Kč
(95 854 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
41 m²
16
17
18
19
20