Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 446

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 43 m², Boskovice
Prodej bytu 2+kk 43 m², Boskovice
Prodej bytu 2+kk 43 m², Boskovice

Prodej bytu 2+kk 43 m², Boskovice

5 194 000 Kč (120 791 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 43 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 405 m², Šumná
Prodej nemovitosti pro ubytování 405 m², Šumná
Prodej nemovitosti pro ubytování 405 m², Šumná

Prodej nemovitosti pro ubytování 405 m², Šumná

13 000 000 Kč (32 099 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 405 m²
Prodej garážového stání 13 m², Brno - Trnitá
Prodej garážového stání 13 m², Brno - Trnitá
Prodej garážového stání 13 m², Brno - Trnitá

Prodej garážového stání 13 m², Brno - Trnitá

520 000 Kč (40 000 Kč za m²)
  • Typ garážové stání
  • Plocha 13 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka

Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka

6 800 000 Kč (121 429 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 56 m²
Prodej bytu 4+kk 133 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 4+kk 133 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 4+kk 133 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 4+kk 133 m², Brno - Žebětín

15 120 000 Kč (113 684 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 133 m²
Prodej skladu 940 m², Rosice
Prodej skladu 940 m², Rosice
Prodej skladu 940 m², Rosice

Prodej skladu 940 m², Rosice

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 940 m²
Prodej skladu 11 908 m², Troubsko
Prodej skladu 11 908 m², Troubsko
Prodej skladu 11 908 m², Troubsko

Prodej skladu 11 908 m², Troubsko

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 11 908 m²
Prodej výrobního prostoru 11 908 m², Troubsko
Prodej výrobního prostoru 11 908 m², Troubsko
Prodej výrobního prostoru 11 908 m², Troubsko

Prodej výrobního prostoru 11 908 m², Troubsko

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 11 908 m²
Prodej činžovního domu 420 m², Rousínov
Prodej činžovního domu 420 m², Rousínov
Prodej činžovního domu 420 m², Rousínov

Prodej činžovního domu 420 m², Rousínov

14 900 000 Kč (35 476 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 420 m²
Prodej obchodního prostoru 600 m², Brno - Zábrdovice
Prodej obchodního prostoru 600 m², Brno - Zábrdovice
Prodej obchodního prostoru 600 m², Brno - Zábrdovice

Prodej obchodního prostoru 600 m², Brno - Zábrdovice

990 000 Kč (1 650 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 600 m²

  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt