Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 446

Řadit podle:
Prodej komerční nemovitosti 665 m², Štítary
Prodej komerční nemovitosti 665 m², Štítary
Prodej komerční nemovitosti 665 m², Štítary

Prodej komerční nemovitosti 665 m², Štítary

14 999 999 Kč (22 556 Kč za m²)
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 665 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Maloměřice
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Maloměřice
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Maloměřice

Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Maloměřice

9 289 500 Kč (189 582 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²
Prodej bytu 1+1 28 m², Brno - Maloměřice
Prodej bytu 1+1 28 m², Brno - Maloměřice
Prodej bytu 1+1 28 m², Brno - Maloměřice

Prodej bytu 1+1 28 m², Brno - Maloměřice

4 610 000 Kč (164 643 Kč za m²)
  • Typ byty 1+1
  • Plocha 28 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 53 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 53 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 53 m², Brno

7 158 375 Kč (135 064 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 53 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 52 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 52 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 52 m², Brno

7 158 375 Kč (137 661 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 52 m²
Prodej výrobního prostoru 1 089 m², Žďár
Prodej výrobního prostoru 1 089 m², Žďár
Prodej výrobního prostoru 1 089 m², Žďár

Prodej výrobního prostoru 1 089 m², Žďár

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 1 089 m²
Prodej kanceláře 265 m², Brno - Žabovřesky
Prodej kanceláře 265 m², Brno - Žabovřesky
Prodej kanceláře 265 m², Brno - Žabovřesky

Prodej kanceláře 265 m², Brno - Žabovřesky

22 500 000 Kč (84 906 Kč za m²)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 265 m²
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav

Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav

rezervováno
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 55 m²
Prodej výrobního prostoru 1 500 m², Nový Šaldorf-Sedlešovice - Nový Šaldorf

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 1 500 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice
Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice
Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice

Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice

6 473 000 Kč (102 746 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 63 m²

  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt