Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 446

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 37 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 2+kk 37 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 2+kk 37 m², Brno - Horní Heršpice

Prodej bytu 2+kk 37 m², Brno - Horní Heršpice

6 190 000 Kč (167 297 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 37 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Brno - Černovice
Prodej bytu 2+kk 58 m², Brno - Černovice
Prodej bytu 2+kk 58 m², Brno - Černovice

Prodej bytu 2+kk 58 m², Brno - Černovice

7 590 000 Kč (130 862 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 58 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 3+kk 55 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 3+kk 55 m², Brno - Horní Heršpice

Prodej bytu 3+kk 55 m², Brno - Horní Heršpice

8 730 000 Kč (158 727 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 55 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 2+kk 40 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 2+kk 40 m², Brno - Horní Heršpice

Prodej bytu 2+kk 40 m², Brno - Horní Heršpice

6 990 000 Kč (174 750 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 40 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice

Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice

6 240 000 Kč (127 347 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno - Horní Heršpice
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno - Horní Heršpice

Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno - Horní Heršpice

11 900 000 Kč (156 579 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 76 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko

Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko

5 844 825 Kč (114 604 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 51 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko

Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko

7 638 950 Kč (101 853 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 75 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko

Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko

5 514 075 Kč (106 040 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 52 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav

Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav

rezervováno
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 47 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt