Počet inzerátů
111
Od nejdražšího
Prodej skladu 79 m², Dešná
259 120 Kč
(3 280 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
79 m²
Prodej kanceláře 541 m², Jindřichův Hradec
12 900 000 Kč
(23 845 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
541 m²
Prodej činžovního domu 330 m², Mladá Vožice
5 900 000 Kč
(17 879 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
330 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m², České Budějovice
3 264 000 Kč
(125 538 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
26 m²
Prodej výrobního prostoru 22 351 m², Vimperk
dohodou
Typ
výroba
Plocha
22 351 m²
Prodej obchodního prostoru 160 m², Zbytiny
4 990 000 Kč
(31 188 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
160 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 660 m², Stachy
21 990 000 Kč
(33 318 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
660 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 970 m², Horní Vltavice
32 900 000 Kč
(33 918 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
970 m²
Prodej restaurace 159 m², Vimperk - Hrabice
4 850 000 Kč
(30 503 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
159 m²
Prodej činžovního domu 500 m², Planá nad Lužnicí
19 800 000 Kč
(39 600 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
500 m²
8
9
10
11
12