Počet inzerátů
111
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 560 m², Vimperk I
16 090 000 Kč
(28 732 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
560 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 220 m², Český Krumlov
15 000 000 Kč
(68 182 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
220 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 306 m², Kvilda
25 990 000 Kč
(84 935 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
306 m²
Prodej restaurace 879 m², Studená
4 900 000 Kč
(5 575 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
879 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 549 m², Prachatice - Oseky
10 999 000 Kč
(20 035 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
549 m²
Prodej výrobního prostoru 229 m², Prachatice I
12 500 000 Kč
(54 585 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
229 m²
Prodej zemědělského objektu 9 558 m², Všemyslice
9 990 000 Kč
(1 045 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
9 558 m²
Prodej restaurace 872 m², Vodňany
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
872 m²
Prodej obchodního prostoru 340 m², Bechyně
11 684 000 Kč
(34 365 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
340 m²
Prodej zemědělského objektu 2 300 m², Králova Lhota - Laziště
dohodou
Typ
zemědělské objekty
Plocha
2 300 m²
7
8
9
10
11