Počet inzerátů
111
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 12 668 m², České Budějovice
dohodou
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
12 668 m²
Prodej výrobního prostoru 1 100 m², České Budějovice
20 805 000 Kč
(18 914 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 100 m²
Prodej kanceláře 1 260 m², České Budějovice
dohodou
Typ
kanceláře
Plocha
1 260 m²
Prodej výrobního prostoru 1 511 m², Vimperk
7 210 000 Kč
(4 772 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 511 m²
Prodej výrobního prostoru 1 904 m², Vimperk
9 326 700 Kč
(4 898 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 904 m²
Prodej výrobního prostoru 315 m², Písek
14 450 000 Kč
(45 873 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
315 m²
Prodej obchodního prostoru 4 001 m², Veselí nad Lužnicí
21 990 000 Kč
(5 496 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
4 001 m²
Prodej výrobního prostoru 503 m², Rovná
4 900 000 Kč
(9 742 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
503 m²
Prodej komerční nemovitosti 61 m², Lipno nad Vltavou
5 850 000 Kč
(95 902 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
61 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 434 m², České Budějovice 6
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
434 m²
5
6
7
8
9