Počet inzerátů
111
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 69 m², Tábor
4 490 000 Kč
(65 072 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
69 m²
Prodej obchodního prostoru 263 m², Dačice - Dolní Němčice
2 495 000 Kč
(9 487 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
263 m²
Prodej výrobního prostoru 2 500 m², Strmilov
17 200 000 Kč
(6 880 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 500 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 881 m², Strážný
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
881 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 848 m², Strážný
39 000 000 Kč
(21 104 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 848 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 6 251 m², Strážný
60 000 000 Kč
(9 598 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
6 251 m²
Prodej restaurace 176 m², Netolice - Petrův Dvůr
10 200 000 Kč
(57 955 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
176 m²
Prodej obchodního prostoru 80 m², České Velenice
5 750 000 Kč
(71 875 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
80 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 430 m², Přídolí
6 500 000 Kč
(15 116 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
430 m²
Prodej výrobního prostoru 69 980 m², Sezimovo Ústí
1 Kč
(0 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
69 980 m²
4
5
6
7
8