Počet inzerátů
111
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 334 m², Třeboň II
22 000 000 Kč
(65 868 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
334 m²
Prodej restaurace 160 m², Zbytiny
4 990 000 Kč
(31 188 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
160 m²
Prodej obchodního prostoru 615 m², České Budějovice
33 660 000 Kč
(54 732 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
615 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 259 m², Albeř
9 890 000 Kč
(38 185 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
259 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 259 m², Albeř
9 890 000 Kč
(38 185 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
259 m²
Prodej zemědělského objektu 140 m², Velešín
4 300 000 Kč
(30 714 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
140 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 320 m², Horní Planá
33 900 000 Kč
(25 682 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 320 m²
Prodej výrobního prostoru 5 377 m², Lišov
info v RK
Typ
výroba
Plocha
5 377 m²
Prodej restaurace 320 m², Protivín
12 500 000 Kč
(39 063 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
320 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², České Budějovice
3 800 000 Kč
(140 741 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
2
3
4
5
6