Počet inzerátů
111
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 480 m², Katovice
9 300 000 Kč
(19 375 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
480 m²
Prodej činžovního domu 1 121 m², Veselí nad Lužnicí
17 900 000 Kč
(15 968 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 121 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Třeboň I
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
300 m²
Prodej komerční nemovitosti 270 m², Český Krumlov
16 190 000 Kč
(59 963 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
270 m²
Prodej výrobního prostoru 3 615 m², Bechyně
12 990 000 Kč
(3 593 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
3 615 m²
Prodej obchodního prostoru 50 m², České Budějovice
3 590 000 Kč
(71 800 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
50 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 544 m², Dačice
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
1 544 m²
Prodej obchodního prostoru 53 m², Písek
3 364 000 Kč
(63 472 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
53 m²
Prodej kanceláře 53 m², Písek
3 364 000 Kč
(63 472 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
53 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 334 m², Třeboň II
22 000 000 Kč
(65 868 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
334 m²
1
2
3
4
5