Počet inzerátů
37
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 550 m², Tuklaty
19 950 000 Kč
(36 273 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
550 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
81 m²
Prodej obchodního prostoru 40 m², Český Brod
3 999 000 Kč
(99 975 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
40 m²
Prodej obchodního prostoru 36 m², Český Brod
3 999 000 Kč
(111 083 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
36 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Český Brod
3 900 000 Kč
(144 444 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 799 000 Kč
(137 114 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 999 000 Kč
(142 829 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², Český Brod
4 699 000 Kč
(114 610 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Český Brod
5 499 000 Kč
(141 000 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m², Český Brod
6 499 000 Kč
(92 843 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
1
2
3
4