Chci koupit okres Kladno

Počet inzerátů 74

Řadit podle:
Prodej výrobního prostoru 2 602 m², Kladno
Prodej výrobního prostoru 2 602 m², Kladno
Prodej výrobního prostoru 2 602 m², Kladno

Prodej výrobního prostoru 2 602 m², Kladno

39 999 000 Kč (15 372 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 2 602 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice

Prodej rodinného domu 93 m², Kačice

12 500 000 Kč (134 409 Kč za m²)
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice

Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice

9 000 000 Kč (96 774 Kč za m²)
  • Typ byty 5+kk
  • Plocha 93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice

Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice

9 000 000 Kč (96 774 Kč za m²)
  • Typ byty 5+kk
  • Plocha 93 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice

Prodej rodinného domu 93 m², Kačice

10 500 000 Kč (112 903 Kč za m²)
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 93 m²
Prodej činžovního domu 453 m², Kladno
Prodej činžovního domu 453 m², Kladno
Prodej činžovního domu 453 m², Kladno

Prodej činžovního domu 453 m², Kladno

17 990 000 Kč (39 713 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 453 m²
Prodej činžovního domu 1 143 m², Kladno
Prodej činžovního domu 1 143 m², Kladno
Prodej činžovního domu 1 143 m², Kladno

Prodej činžovního domu 1 143 m², Kladno

41 990 000 Kč (36 737 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 1 143 m²
Prodej činžovního domu 246 m², Slaný
Prodej činžovního domu 246 m², Slaný
Prodej činžovního domu 246 m², Slaný

Prodej činžovního domu 246 m², Slaný

19 980 000 Kč (81 220 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 246 m²
Prodej obchodního prostoru 120 m², Kladno
Prodej obchodního prostoru 120 m², Kladno
Prodej obchodního prostoru 120 m², Kladno

Prodej obchodního prostoru 120 m², Kladno

5 490 000 Kč (45 750 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 120 m²
Prodej činžovního domu 121 m², Kladno
Prodej činžovního domu 121 m², Kladno
Prodej činžovního domu 121 m², Kladno

Prodej činžovního domu 121 m², Kladno

17 999 000 Kč (148 752 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 121 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt