Blog
Chci koupit byty 2+kk
Počet inzerátů
282
Co?
Byty (2+kk)
Byty
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Vysočany
10 400 000 Kč
(200 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m², Praha - Vysočany
13 900 000 Kč
(217 188 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
10 100 000 Kč
(177 193 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany
12 400 000 Kč
(200 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
81 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno
9 222 000 Kč
(67 809 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
136 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno
7 784 000 Kč
(139 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
7 784 000 Kč
(127 607 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
5
6
7
8
9