Blog
Chci koupit byty 2+kk
Počet inzerátů
282
Co?
Byty (2+kk)
Byty
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 64 m², Bystřice nad Pernštejnem
6 199 000 Kč
(96 859 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m², Bystřice nad Pernštejnem
5 599 000 Kč
(87 484 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Bystřice nad Pernštejnem
5 799 000 Kč
(93 532 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Bystřice nad Pernštejnem
4 949 000 Kč
(89 982 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
10 300 000 Kč
(180 702 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
9 900 000 Kč
(173 684 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany
12 200 000 Kč
(196 774 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Vršovice
12 000 000 Kč
(226 415 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Vysočany
11 600 000 Kč
(214 815 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
4
5
6
7
8