Chci koupit okres Břeclav

Počet inzerátů 55

Řadit podle:
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice

Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice

14 900 000 Kč (42 571 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 350 m²
Prodej apartmánu 190 m², Jevišovka
Prodej apartmánu 190 m², Jevišovka
Prodej apartmánu 190 m², Jevišovka

Prodej apartmánu 190 m², Jevišovka

10 900 000 Kč (57 368 Kč za m²)
  • Typ apartmány
  • Plocha 190 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 359 m², Březí
Prodej nemovitosti pro ubytování 359 m², Březí
Prodej nemovitosti pro ubytování 359 m², Březí

Prodej nemovitosti pro ubytování 359 m², Březí

9 990 000 Kč (27 827 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 359 m²
Prodej skladu 264 m², Lanžhot
Prodej skladu 264 m², Lanžhot
Prodej skladu 264 m², Lanžhot

Prodej skladu 264 m², Lanžhot

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 264 m²
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav

Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav

4 960 000 Kč (90 182 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 55 m²
Prodej bytu 1+kk 46 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 46 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 46 m², Břeclav

Prodej bytu 1+kk 46 m², Břeclav

4 800 000 Kč (104 348 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 44 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 44 m², Břeclav

Prodej bytu 1+kk 44 m², Břeclav

4 750 000 Kč (107 955 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav

Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav

rezervováno
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 55 m²
Prodej obchodního prostoru 143 m², Šitbořice
Prodej obchodního prostoru 143 m², Šitbořice
Prodej obchodního prostoru 143 m², Šitbořice

Prodej obchodního prostoru 143 m², Šitbořice

3 299 000 Kč (23 070 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 143 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Kobylí
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Kobylí
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Kobylí

Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Kobylí

19 900 000 Kč (56 857 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 350 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt