Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
8 720 000 Kč
(117 838 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
7 305 000 Kč
(119 754 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
7 305 000 Kč
(119 754 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 2+kk 183 m², Brno - Žebětín
8 850 000 Kč
(48 361 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
183 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 300 000 Kč
(108 955 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
7 320 000 Kč
(107 647 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Brno - Žebětín
9 750 000 Kč
(116 071 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Dolní Počernice
8 194 872 Kč
(151 757 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Praha - Střížkov
13 554 344 Kč
(178 347 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m², Praha - Dolní Počernice
14 718 775 Kč
(158 266 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
93 m²
5
6
7
8
9