Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha - Vinohrady
8 900 000 Kč
(150 847 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
59 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m², Brodek u Prostějova
5 490 000 Kč
(58 404 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
94 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Ostrava
5 890 299 Kč
(115 496 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Ostrava
5 798 912 Kč
(131 793 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Hloubětín
8 130 426 Kč
(156 354 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Žižkov
10 217 446 Kč
(179 253 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m², Mariánské Lázně
info v RK
Typ
byty 1+kk
Plocha
25 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m², Mariánské Lázně
info v RK
Typ
byty 1+kk
Plocha
28 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Mariánské Lázně
info v RK
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m², Mariánské Lázně
info v RK
Typ
byty 1+kk
Plocha
26 m²
1
2
3
4
5