Počet inzerátů
720
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 104 m², Slaný - Netovice
11 074 000 Kč
(106 481 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
104 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
81 m²
Pronájem bytu 2+kk 54 m², Brno - Ponava
20 990 Kč za měsíc
(4 664 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej rodinného domu 198 m², Úvaly
16 900 000 Kč
(85 354 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
198 m²
Prodej rodinného domu 261 m², Úvaly
23 900 000 Kč
(91 571 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
261 m²
Prodej rodinného domu 250 m², Úvaly
22 900 000 Kč
(91 600 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
250 m²
Pronájem bytu 1+kk 40 m², Plzeň - Skvrňany
15 900 Kč za měsíc
(4 770 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha
5 897 955 Kč
(173 469 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha
5 793 028 Kč
(175 546 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m², Praha
5 467 589 Kč
(170 862 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
4
5
6
7
8