Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 73 m², Praha - Karlín
19 571 431 Kč
(268 102 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
73 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Praha - Karlín
7 982 600 Kč
(295 652 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha - Karlín
11 603 600 Kč
(276 276 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m², Brno - Zábrdovice
5 720 000 Kč
(154 595 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m², Brno - Zábrdovice
7 135 000 Kč
(134 623 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m², Lipník nad Bečvou
6 574 944 Kč
(80 182 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
82 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Lipník nad Bečvou
4 543 790 Kč
(87 381 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 1+kk 50 m², Brno
6 990 000 Kč
(139 800 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Praha - Bohnice
9 221 623 Kč
(124 617 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m², Praha - Bohnice
8 731 670 Kč
(116 422 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
75 m²
25
26
27
28
29