Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
4 900 000 Kč
(119 512 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m², České Budějovice
3 650 000 Kč
(152 083 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
24 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
9 600 000 Kč
(168 421 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
12 250 000 Kč
(170 139 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Pronájem bytu 3+kk 120 m², Praha - Vinohrady
63 000 Kč za měsíc
(6 300 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
120 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m², Praha - Vinohrady
23 900 000 Kč
(243 878 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
98 m²
Pronájem bytu 3+kk 98 m², Praha - Vinohrady
47 500 Kč za měsíc
(5 816 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
98 m²
Prodej bytu 3+kk 120 m², Praha - Vinohrady
33 100 000 Kč
(275 833 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
120 m²
Prodej bytu 4+kk 132 m², Praha - Smíchov
32 897 756 Kč
(249 225 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
132 m²
Prodej bytu 4+kk 132 m², Praha - Smíchov
32 897 756 Kč
(249 225 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
132 m²
20
21
22
23
24