Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 156 m², Brno-Tuřany
21 500 000 Kč
(137 821 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
156 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m², Brno-Tuřany
11 490 000 Kč
(143 625 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
80 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav
4 250 000 Kč
(114 865 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav
5 750 000 Kč
(95 833 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
60 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav
5 620 000 Kč
(90 645 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav
5 250 000 Kč
(111 702 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav
8 350 000 Kč
(91 758 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
91 m²
Pronájem bytu 2+kk 56 m², Brno - Bohunice
21 900 Kč za měsíc
(4 693 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno - Horní Heršpice
11 900 000 Kč
(156 579 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 999 000 Kč
(110 383 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
16
17
18
19
20