Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 84 m², Prostějov - Čechovice
6 330 000 Kč
(75 357 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Háje
12 428 394 Kč
(214 283 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Tišnov
6 662 864 Kč
(133 257 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m², Tišnov
7 672 058 Kč
(137 001 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m², Tišnov
5 397 612 Kč
(128 515 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
42 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m², Tišnov
13 465 040 Kč
(160 298 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Tišnov
6 200 497 Kč
(140 920 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
8 790 000 Kč
(133 182 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
8 890 000 Kč
(134 697 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
9 090 000 Kč
(137 727 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
15
16
17
18
19