Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Vršovice
12 000 000 Kč
(226 415 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 4+kk 133 m², Brno - Žebětín
15 120 000 Kč
(113 684 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
133 m²
Pronájem bytu 2+kk 48 m², Brno - Komárov
24 900 Kč za měsíc
(6 225 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Pronájem bytu 3+kk 75 m², Brno - Komárov
39 000 Kč za měsíc
(6 240 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m², Újezd u Brna
8 228 270 Kč
(87 535 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
94 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m², Praha - Žižkov
13 877 360 Kč
(195 456 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
71 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Maloměřice
9 289 500 Kč
(189 582 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Brno - Husovice
6 993 000 Kč
(148 787 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m², Brno - Husovice
10 261 000 Kč
(165 500 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Brno - Husovice
7 619 000 Kč
(162 106 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
14
15
16
17
18