Počet inzerátů
722
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 43 m², Boskovice
5 194 000 Kč
(120 791 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 5+kk 234 m², Praha
68 609 923 Kč
(293 205 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
234 m²
Prodej bytu 4+kk 163 m², Praha
45 464 513 Kč
(278 923 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
163 m²
Prodej bytu 5+kk 206 m², Praha
64 806 424 Kč
(314 594 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
206 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m², Praha
33 499 000 Kč
(334 990 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
100 m²
Prodej bytu 3+kk 101 m², Praha
29 521 855 Kč
(292 296 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
101 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vršovice
14 900 000 Kč
(222 388 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m², Praha - Vršovice
14 800 000 Kč
(246 667 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
60 m²
Pronájem bytu 1+kk 40 m², Praha - Strašnice
23 000 Kč za měsíc
(6 900 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Vysočany
11 600 000 Kč
(214 815 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
11
12
13
14
15