Počet inzerátů
722
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 43 m², Ostrava
4 936 713 Kč
(114 807 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Ostrava
4 998 599 Kč
(116 246 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m², Ostrava
5 232 919 Kč
(118 930 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Ostrava
6 017 074 Kč
(117 982 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Ostrava
5 850 095 Kč
(121 877 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostrava
6 167 283 Kč
(114 209 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Ostrava
5 161 355 Kč
(120 032 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostrava
6 194 058 Kč
(114 705 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Pronájem bytu 1+kk 40 m², Praha - Karlín
23 000 Kč za měsíc
(6 900 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha - Pitkovice
5 565 954 Kč
(168 665 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
9
10
11
12
13