Počet inzerátů
717
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+kk 39 m², Brno - Ponava
16 990 Kč za měsíc
(5 228 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
39 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m², Brno - Maloměřice
9 990 000 Kč
(158 571 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
63 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 161 902 Kč
(109 031 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Český Brod
3 900 000 Kč
(144 444 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 799 000 Kč
(137 114 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 999 000 Kč
(142 829 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², Český Brod
4 699 000 Kč
(114 610 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Český Brod
5 499 000 Kč
(141 000 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m², Český Brod
6 499 000 Kč
(92 843 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
4 324 380 Kč
(98 281 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
44 m²
1
2
3
4
5