Počet inzerátů
61
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 321 m², Jindřichov
9 888 000 Kč
(30 804 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
321 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 658 m², Andělská Hora
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
658 m²
Prodej apartmánu 41 m², Andělská Hora
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
41 m²
Prodej apartmánu 41 m², Andělská Hora
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
41 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 442 m², Holčovice - Komora
7 990 000 Kč
(18 077 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
442 m²
Prodej stavebního pozemku 1 500 m², Razová
1 996 950 Kč
(1 331 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 500 m²
Prodej stavebního pozemku 1 470 m², Razová
1 959 450 Kč
(1 333 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 470 m²
Prodej stavebního pozemku 1 345 m², Razová
1 814 450 Kč
(1 349 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 345 m²
Pronájem kanceláře 328 m², Krnov - Pod Bezručovým vrchem
1 Kč za měsíc
(0 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
328 m²
Pronájem skladu 1 m², Krnov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 m²
3
4
5
6
7