Počet inzerátů
147
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 490 m², Dolní Dunajovice
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
490 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 285 m², Velké Bílovice
6 734 000 Kč
(23 628 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
285 m²
Prodej skladu 264 m², Lanžhot
9 495 000 Kč
(35 966 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
264 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 90 m², Bořetice
5 992 000 Kč
(66 578 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
90 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 101 m², Valtice - Úvaly
6 590 000 Kč
(65 248 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
101 m²
Prodej zemědělského objektu 1 500 m², Lanžhot
2 990 000 Kč
(1 993 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 500 m²
Prodej skladu 1 271 m², Lanžhot
5 999 999 Kč
(4 721 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 271 m²
Pronájem kanceláře 34 m², Hustopeče
10 000 Kč za měsíc
(3 529 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
34 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 176 m², Novosedly
13 786 500 Kč
(78 332 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
176 m²
Prodej apartmánu 160 m², Strachotín
11 983 650 Kč
(74 898 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
160 m²
1
2
3
4
5