Okres Blansko

Počet inzerátů 48

Řadit podle:
Pronájem výrobního prostoru 1 089 m², Žďár
Pronájem výrobního prostoru 1 089 m², Žďár
Pronájem výrobního prostoru 1 089 m², Žďár

Pronájem výrobního prostoru 1 089 m², Žďár

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 1 089 m²
Prodej kanceláře 470 m², Letovice
Prodej kanceláře 470 m², Letovice
Prodej kanceláře 470 m², Letovice

Prodej kanceláře 470 m², Letovice

12 500 000 Kč (26 596 Kč za m²)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 470 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Boskovice
Prodej bytu 2+kk 46 m², Boskovice
Prodej bytu 2+kk 46 m², Boskovice

Prodej bytu 2+kk 46 m², Boskovice

5 239 000 Kč (113 891 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Pronájem skladu 162 m², Adamov
Pronájem skladu 162 m², Adamov
Pronájem skladu 162 m², Adamov

Pronájem skladu 162 m², Adamov

20 000 Kč za měsíc (1 481 Kč za m²/rok)
  • Typ sklady
  • Plocha 162 m²
Prodej výrobního prostoru 597 m², Boskovice
Prodej výrobního prostoru 597 m², Boskovice
Prodej výrobního prostoru 597 m², Boskovice

Prodej výrobního prostoru 597 m², Boskovice

8 950 000 Kč (14 992 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 597 m²
Prodej obchodního prostoru 83 m², Blansko
Prodej obchodního prostoru 83 m², Blansko
Prodej obchodního prostoru 83 m², Blansko

Prodej obchodního prostoru 83 m², Blansko

8 550 000 Kč (103 012 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 83 m²
Prodej výrobního prostoru 350 m², Blansko - Olešná
Prodej výrobního prostoru 350 m², Blansko - Olešná
Prodej výrobního prostoru 350 m², Blansko - Olešná

Prodej výrobního prostoru 350 m², Blansko - Olešná

7 990 000 Kč (22 829 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 350 m²
Pronájem skladu 2 000 m², Adamov
Pronájem skladu 2 000 m², Adamov
Pronájem skladu 2 000 m², Adamov

Pronájem skladu 2 000 m², Adamov

dohodou
  • Typ sklady
  • Plocha 2 000 m²
Pronájem kanceláře 173 m², Blansko
Pronájem kanceláře 173 m², Blansko
Pronájem kanceláře 173 m², Blansko

Pronájem kanceláře 173 m², Blansko

dohodou
  • Typ kanceláře
  • Plocha 173 m²
Pronájem kanceláře 38 m², Blansko
Pronájem kanceláře 38 m², Blansko
Pronájem kanceláře 38 m², Blansko

Pronájem kanceláře 38 m², Blansko

dohodou
  • Typ kanceláře
  • Plocha 38 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt