Okres Blansko

Počet inzerátů 48

Řadit podle:
Prodej restaurace 129 m², Lhota Rapotina
Prodej restaurace 129 m², Lhota Rapotina
Prodej restaurace 129 m², Lhota Rapotina

Prodej restaurace 129 m², Lhota Rapotina

3 990 000 Kč (30 930 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 129 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko

Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko

5 844 825 Kč (114 604 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 51 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko

Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko

7 638 950 Kč (101 853 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 75 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko

Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko

5 514 075 Kč (106 040 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 52 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², Blansko
Prodej bytu 3+kk 78 m², Blansko
Prodej bytu 3+kk 78 m², Blansko

Prodej bytu 3+kk 78 m², Blansko

7 807 250 Kč (100 093 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 78 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 56 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 56 m², Blansko

Prodej bytu 2+kk 56 m², Blansko

5 863 725 Kč (104 709 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 56 m²
Pronájem komerční nemovitosti 2 370 m², Drnovice
Pronájem komerční nemovitosti 2 370 m², Drnovice
Pronájem komerční nemovitosti 2 370 m², Drnovice

Pronájem komerční nemovitosti 2 370 m², Drnovice

info v RK
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 2 370 m²
Prodej skladu 834 m², Letovice
Prodej skladu 834 m², Letovice
Prodej skladu 834 m², Letovice

Prodej skladu 834 m², Letovice

12 900 000 Kč (15 468 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 834 m²
Prodej výrobního prostoru 1 089 m², Žďár
Prodej výrobního prostoru 1 089 m², Žďár
Prodej výrobního prostoru 1 089 m², Žďár

Prodej výrobního prostoru 1 089 m², Žďár

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 1 089 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice
Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice
Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice

Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice

6 473 000 Kč (102 746 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 63 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt